18 kilo altını olduğunu söyleyerek herkesi şaşırtmıştı: Kobra Murat’ın evi de olay oldu

Geçtiğimiz günlerde katıldığı yayınlarda servetine dair açıklama yapan Kobra Murat “18 kilo altınım var” deyince olay olmuştu. Şimdi de evinin kapılarını açan Kobra Murat bir kez daha gündem oldu.

18 kilo altını olduğunu söyleyerek herkesi şaşırtmıştı: Kobra Murat’ın evi de olay oldu

Kobra Murat yaptığı açıklamalarla gündeme gelmişti. “Çocuklarımın hepsine ev aldım” diyerek gelir derdi olmadığını söyleyen Kobra Murat lakaplı Murat Divandiler “18 tane evim, dükkanlarım, yazlıklarım var. 2 tane altın kasamız var. İçinde 18 kilo altın var” diyerek herkesi şaşırtmıştı.

“BİZE KÜFLÜ ALTINLI DERLER”

“Birikimim çok var. Çocuklarıma evlerini aldım. Yazlıklarını aldım. Büyük oğluma araba aldım. Torunumun biberonu bile altından” diyen Kobra Murat’ın evi de merak konusu oldu.

‘Noluyo ya’ programına konuk olan Kobra Murat’ın evi görenleri şaşırttı. “Her şeyi karımla çocuklarımla kendimiz yaptık” diyen ünlü şarkıcı “Yuvamda çok mutluyum. Hepsi kendi emeğim. Bu taşları biz yapıştırdık” dedi.

Nalınları gösteren Kobra Murat “Bunlar sadece Topkapı Sarayı’nda var” diyerek şaşırttı.

Ünlü isim açıklamasının devamında “Bu illa düğünde giyilir. Gümüş terlik bu da altını da kasada” dedi.

Kobra Murat “Dükkanımı ve yanındaki gecekonduyu yıkıp 5 katlı bina yapacağım. Kobra Konağı yazdırıp çocuklarıma hatıra bırakacağım” dedi.

Ünlü şarkıcı ayrıca “Hayatta altın bozdurmayız. Sıkışırsak belki ama… Bize küflü altınlı derler…” yorumunda bulundu.

Kobra Murat’ın kızı da çekimlerde gerçek altınlarını takarak görüntülendi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X