Adele, milyonlarca dolar kredi almış!

Şarkıcı Adele, geçtiğimiz aylarda Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla, aktör Sylvester Stallone’dan 58 milyon dolara satın aldığı ihtişamlı malikanede, sevgilisi Rich Paul ile yaşayacağını duyurmuştu. Ünlü aktörün, mega malikane için milyonlarca dolar değerinde kredi aldığı ve ödemek için 30 yıl süresi olduğu ortaya çıktı. İşte detaylar…

Adele, milyonlarca dolar kredi almış!

Ocak ayında ABD’li oyuncu Sytlvester Stallone’nin satışa çıkardığı malikanesine talip olan İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Adele (34), bir önceki yıl 10 milyon dolar fiyat biçilen Beverly Hills’teki evi geçtiğimiz aylarda 58 milyon dolara satın almıştı.

DEPREM TEHLİKESİ!

Ancak mega malikanenin, depremde büyük risk altında olduğu ortaya çıkmış ve şarkıcıya, evinin aktif fay hattının üstünde olduğu uyarısı yapılmıştı. California Jeolojik Araştırma Birimi’nin 2014 yılında yaptığı çalışmada; bir yamaçta bulunan evin, 7 büyüklüğünde bir deprem üretme kabiliyetine sahip olan aktif bir fayın üstünde olduğu sonucuna varılmıştı.

‘Sismik tehlikeler’ araştırma bölümü, afet meydana gelirse binaların heyelanla karşı karşıya kalabileceğini ve şehrin doğal manzarasına sahip bölge için endişelerin ortaya çıktığını kaydetmişti. Olası patlamaları önlemek adına eve gaz için özel bir sismik kapatma vanasının takıldığı da söylenmişti.

Adele, yeni evlerinin önünde çektikleri bir fotoğrafı paylaşarak, 1 yıldan uzun zamandır aşk yaşadığı Rich Paul ile birlikte eve çıktıklarını da duyurmuştu. Böylece ünlü ismin, Sylvester Stallone’dan dördüncü evi olarak aldığı malikanenin, ünlü çiftin aşk yuvası olacağı ortaya çıkmıştı.

Instagram hesabında milyonlarca takipçisi bulunan şarkıcının peş peşe yayınladığı kareler, kısa sürede 4 milyondan fazla beğeni alarak, sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girmişti.

Takipçileri tarafından, ünlü isme, “Aşk sende harika görünüyor”, “İkiniz de çok mutlu görünüyorsunuz” ve “Eve bakın!” gibi 18 bine yakın yorum yapılmıştı.

DİĞER ÜNLÜ İSİMLERLE KOMŞU

Sekiz yatak odası, dokuz banyosu, üç süit odası ve geniş bir mutfağı bulunan malikanede; tüm bunların yanı sıra sinema salonu, spor salonu, sonsuzluk havuzu, SPA ve sekiz araçlık sanat stüdyolu bir garaj da bulunuyor.

Stallone’un evini almadan önce de zaten Beverly Hills’in yıldızlarla dolu bir semtinde üç eve sahip olan Adele’e yakın bölgede evi olan diğer ünlü isimler arasında; Denzel Washington, Magic Johnson ve Justin Bieber gibi isimler yer alıyor.

37.7 MİLYON DOLAR KREDİ!

New York Post’ta yer alan habere göre; Adele, mega malikanesini finanse edebilmek için mortgage’a başvurdu. The Post tarafından elde edilen senet; ünlü ismin evi almadan yaklaşık bir ay önce, 10 Ocak 2022’de City National Bank’tan yüklü miktarda kredi aldığını gösteriyor.

Adele’in aldığı 37.7 milyon dolarlık krediyi geri ödemek için ise 30 yılı var.

GECEDE 1 MİLYON DOLARDAN FAZLA KAZANACAK

Ancak ünlü isim, Kasım ayında Las Vegas’ta gerçekleşecek olan şovlarının tekrar ertelenmemesi durumunda muhtemelen borcunu ödemekte hiçbir sorun yaşamayacak. Şarkıcının, gösteri başına 1 milyon dolardan fazla kazanması bekleniyor.

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X