Alişan’a şok sözler: “Mezarı çökmüş adamın utanın”

Seren Serengil, Hilmi Topaloğlu’nun mezarının viraneye döndüğünü açıklarken Prestij Meselesi’ni çeken Mahsun Kırmızıgül ve ekibine de sitem ederek “Hepiniz utanın” dedi. Serengil mezarlığın bakımını Alişan’ın yaptırdığını söyleyince Arto ise Alişan hakkında dikkat çeken ifadeler kullandı.

Alişan’a şok sözler: “Mezarı çökmüş adamın utanın”

Mahsun Kırmızıgül’ün çektiği Prestij Meselesi filmine dair Seren Serengil açıklama yaparken çeşitli iddialarda bulundu. Serengil Hilmi Topaloğlu’nun mezarının viraneye döndüğünü, çöktüğünü ve bakımsız olduğunu söyledi.

Serengil açıklamasında “Hepiniz utanın, Hilmi Topaloğlu’nun mezarı çökmüş, üzerinde otlar bitmiş… Siz hala adamın adını kullanıp film çekiyorsunuz. İlk önce mezarı yaptırın, oradaki adam Alişan yaptırıyor, dedi” yorumunda bulundu.

ARTO’DAN ŞOKE EDEN SÖZLER!

Serengil Alişan’ın mezarın bakımını yaptırdığını söyleyince Arto, Alişan’ın bu durumu şov olarak yaptırmış olacağını belirtti.

Arto açıklamasında “Kesin mahsus biliyordur orayı onunla örtüştürüp kendine kredi. 10 yıldır yaptırsaydı şimdi mi aklına geldi” yorumunda bulunarak herkesi şoke etti.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X