Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüyüşü için başvurular başladı

9-12 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan Atatürk ve İstiklal Yürüyüşü için başvurular başladı. Yürüyüşe katılmak isteyen vatandaşların en geç 24 Mayıs 2022 Salı günü mesai bitimine kadar başvuru işlemlerini tamamlaması gerekiyor.

Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüyüşü için başvurular başladı

9-12 Haziran tarihlerinde yapılması planlanan Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüyüşü için başvurular başladı. 

İnebolu-Kastamonu arasında düzenlenecek ve katılımcıların 3 gün boyunca 95 kilometrelik yol kat edeceği Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüyüşü için 11-24 Mayıs tarihleri arasında başvurular kabul edilecek.

Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüyüşüne katılmak isteyen vatandaşların, 24 Mayıs 2022 Salı günü mesai bitimine kadar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün internet sitesinde yer alan taahhütname ile Sağlık Durumu Beyan Formunu doldurmaları isteniyor.

Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, belirlenen tarihlerde her iki evrakı da tarayıcı ile taratıp e-posta yolu ile ya da Kastamonu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne kargo veya posta yolu ile göndermelerinin gerektiği belirtildi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X