Büşra Pekin’in 315 bin liralık değişimi!

Büşra Pekin yaptırdığı estetiklerden sonra çok değişti. Eski halinden eser kalmayan Büşra Pekin Arzum Onan’a benzetildi.

Büşra Pekin’in 315 bin liralık değişimi!

İlk olarak Çok Güzel Hareketler ile tanınan Büşra Pekin’in yeni estetikleri sonrası eski halinden eser kalmadı. Instagram hesabındaki paylaşımlarına bakan onu tanıyamıyor. Büşra Pekin 15 yılda estetikle bu hale gelebilmek için mini bir servet harcadı. Estetiklerin yanısıra zaman içinde bir hayli kilo veren Pekin’in eski halinden eser kalmadı. Büşra Pekin son olarak da göz ameliyatı oldu. Peki bu estetik sonrası o ünlüye benzedi. Büşra Pekin’in güzelliğini gören de estetik doktorunu merak etti.

315 bin lira harcadı

Büşra Pekin’in estetikler için harcadığı para aşağı yukarı 315 bin lira. Bir site oturup bunun hesabını çıkarmış. Burundan çeneye işte estetik operasyonlarının maliyet listesi:

Badem göz estetiği – 70 bin TL
Bişektomi – 45 bin TL
Dudak dolgusu – 6 bin TL
Elmacık dolgusu – 6 bin TL
Jawline dolgusu – 6 bin TL
Çene ucu dolgusu – 6 bin TL
Işık dolgusu – 6 bin TL
Botox – 5 bin TL
Diş implantı – 80 bin TL
Burun estetiği – 50 TL
Tiplasti – 35 bin TL

Arzum Onan’a benzedi

Badem göz ameliyatı ile estetik dönüşümünü tamamlayan Büşra pekin son haliyle birini çok andırıyor. İlk anda tanıdık gelen yeni yüzü Arzum Onan’dan kopyalanmış gibi. Aynı çekik gözler ve aynı dudak kıvrımları ile Büşra Pekin, güzellik kraliçesi Arzum Onan’ın genç versiyonu olmuş.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X