Cem Yılmaz’dan ‘Erşan Kuneri’ davasına cevap

Ünlü Komedyen Cem Yılmaz, Netflix’te yayımlanan ‘Erşan Kuneri’ dizisiyle ilgili hakkında dava açılmasına ilişkin sessizliğini bozdu: Ey dernek, seni ciddiyete davet ediyorum, ama sen bilirsin…

Cem Yılmaz’dan ‘Erşan Kuneri’ davasına cevap

Başrollerinde Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Bülent Şakrak, Necip Memili ve Nilperi Şahinkaya gibi isimlerin yer aldığı Erşan Kuneri dizisi, 8 bölümlük ilk sezonuyla 13 Mayıs’ta izleyicilerle buluşmuştu.

Diziyi beğenenler kadar, eleştirenler de olmuştu.

Son olarak Bağımlılığa ve Sigaraya Hayır Derneği, Cem Yılmaz’ın Erşan Kuneri dizisi hakkında alkol ve sigarayı özendirdiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na yapılan suç duyurusu dilekçesinde şu ifadelere yer verildi:

“Şüphelinin, içerik platformunda yayımlanan ‘Erşan Kuneri’ adlı dizisinde hemen hemen her sahnesinde alkol ve sigarayı özendirici eylemlerde bulunduğu açık olup, sigara ve alkol kartellerinden gizli anlaşmalarla menfaat temin ettiği düşünülmektedir.”

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X