Dev otomobil firması 56 patent ile ilk 3’te!

Tofaş, 2021 yılı “Ar-Ge 250, Türkiye’nin En Çok Ar-Ge Harcaması Yapan Şirketleri” araştırması kapsamında ‘en fazla ar-ge harcaması yapan firma’ ve ‘en fazla patent alan firma’ kategorilerinde dereceye girdi.

Dev otomobil firması 56 patent ile ilk 3’te!
24 BURSA I HABER MERKEZİ

Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. 2021 yılı “Ar-Ge 250, Türkiye’nin En Çok Ar-Ge Harcaması Yapan Şirketleri” araştırması kapsamında ‘en fazla ar-ge harcaması yapan firma’ ve ‘en fazla patent alan firma’ kategorilerinde başarı elde etti. Sıralamalarda derece yapan firma, sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Tofaş’ın yaptığı paylaşım şöyle:

“Turkishtime tarafından hazırlanan 2021 yılı “Ar-Ge 250, Türkiye’nin En Çok Ar-Ge Harcaması Yapan Şirketleri” araştırması kapsamında Tofaş olarak genel sıralamada en fazla ar-ge harcaması yapan ilk 10 firma arasında; 56 patent ile de en fazla patent alan da ilk 3 firma arasında yer aldık.

Tofaş olarak ar-ge yatırımlarımızı istikrarlı bir şekilde devam ettirmekten gurur duyuyor, tüm çalışma arkadaşlarımızı ortaya koydukları değerli çalışmalarından dolayı tebrik ediyoruz.”

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X