Elon Musk, ikiz çocuk sahibi oldu

Business Insider tarafından ulaşılan mahkeme belgeleri, Musk’ın geçtiğimiz kasım ayında ikiz çocuklarının doğduğunu ortaya çıkardı. Üstelik çocukların annesi, Tesla ve Neuralink gibi Elon Musk’ın popüler girişimlerinde üst düzey görev yapan üst düzey bir yöneticiydi.

Elon Musk, ikiz çocuk sahibi oldu

Geçtiğimiz aylarda doğum oranlarının düşmesinden yakınan ve daha çok çocuk yapılması gerektiğini söyleyen, ayrıca çalışanlarını taciz ettiği iddialarıyla mahkemelik olan Elon Musk, bugün şok eden bir haberle karşımıza geldi. Business Insider, 51 yaşındaki milyarderin geçtiğimiz kasım ayında bir ikiz çocuk sahibi olduğuna dair mahkeme belgelerine ulaştı. Üstelik çocuğun annesi, Neuralink’te görev yapan üst düzey yönetici Shivon Zilis idi.

Elde edilen belgeler, Musk ve 36 yaşındaki Zilis’in yeni doğan ikiz çocuklarının ismini değiştirmek istediğini gösteriyordu. Belgeye göre ikili, çocuklarının soy adının Musk olmasını, anne soyadının ise ikinci isim olmasını talep ediyordu. Söz konusu talep, Texas’taki hakim tarafından onaylandı. Musk’ın sahip olduğu ‘bilinen’ ve yaşayan çocuk sayısı böylelikle 9’a çıktı (Musk’ın ilk çocuğu 2002’de 10 haftalıkken hayatını kaybetmişti).

Çocukların isimleri gizlilik gerekçesiyle Insider tarafından paylaşmazken, ikiz çocukların doğduğu süreçte Musk bir yandan da başka bir çocuğun daha babası olmuştu. İkizlerin doğduğu günden iki hafta sonra Musk’ın eski sevgilisi Grimes (Claire Boucher) da ikinci çocuklarına doğum yapmıştı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X