Emin Dingin’den Bursa Karacabey Belediye Başkanı Özkan’a ‘veda’ ziyareti

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Karacabey’den tayini çıkan ve ilçede 11 yıldır Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Emin Dingin ile bir araya geldi. İlçeye katkılarından ötürü Dingin’e teşekkür eden Başkan Özkan, kendisine Karacabey görsellerinden oluşan porselen tabak da hediye etti.

Emin Dingin’den Bursa Karacabey Belediye Başkanı Özkan’a ‘veda’ ziyareti

11 yıldır Karacabey’de Milli Eğitim Müdürlüğü görevini başarıyla sürdüren Emin Dingin, görev değişikliyle nedeniyle Karacabey’den ayrılmadan önce veda ziyaretlerine başladı.

Bu kapsamda önceki gün Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan ile bir araya gelen Dingin, görev süresi boyunca ilçe eğitim ve öğretimine katkılarından dolayı Belediye Başkanı Ali Özkan’a teşekkür etti.

İlçemize önemli hizmetleri oldu

Başkan Özkan da ilçede uzun yıllar başarılı hizmetlerde bulunan Dingin’e, ilçe eğitim ve öğretimine katkılarından dolayı teşekkür etti. Özkan, “Değerli Müdürümüzün uzun yıllardır Karacabey’de eğitim camiasına hizmetleri oldu. Kendisiyle birlikte, ilçemizde bugüne kadar 12 yeni okul eğitim vermeye başladı. Bunun yanında, 6 eğitim merkezi de yine ilçemizde hizmete başladı. 2 okulumuzun inşası da sürmekte. Bu anlamda, bizler de kurumlar arası diyaloğu sıkı tutarak eğitim konusunda elimizden geleni fazlasıyla yaptık. Ben hem Karacabeyliler hem de şahsım adına eğitim ve öğretim hayatına katkılarından dolayı Sayın Emin Dingin’e teşekkür ediyor, yeni görevinde ve bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum” dedi.

Başkan Özkan, kendisine Karacabey görsellerinden oluşan porselen tabak da hediye etti.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X