‘House of Dragon’ rekor kırdı

Dünyaca ünlü fantastik televizyon dizisi ‘Game of Thrones’un ilk devam serisi olan ‘House of the Dragon şimdiden yüzde 3 daha fazla izleyici çekti.

‘House of Dragon’ rekor kırdı

2022 yılında yayınlanmaya başlayan ve ‘Game of Thrones’ serisinden 200 yıl öncesinde yaşananları anlatan spin-off dizi ‘House of the Dragon‘un henüz ilk beş bölümü yayınlandı.

Daily Mail’in haberine göre, 10 bölümden oluşan birinci sezonun ilk beş bölümünün, şimdiye kadar tüm HBO akış platformlarında bölüm başına ortalama 29 milyon izleyiciye ulaştığı ortaya çıktı.

Nielsen verileri, 2.576 milyon izleyicinin, bu sezonun orta noktasını belirleyen ‘House of the Dragon’ 5. bölümünü izlediğini ortaya koyuyor.

Dizinin ilk bölümü tüm platformlarda 10 milyonun biraz altında izlendi ve ikinci bölüm biraz artarak 10.2 milyon izleyiciye ulaştı. Dizi, 10 milyon izlenmeyle HBO’nun şimdiye kadarki en büyük prömiyeri oldu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X