Johnny Depp davasında yeni bir aşk mı doğuyor?

Johnny Depp ve Amber Heard davası sürerken, Heard’ün çapraz sorgusunda yer alan Johnny’nin avukatı Camille Vasquez sosyal medyada fazlasıyla dikkat çekiyor. Başarısının yanı sıra Depp ile ilişki yaşadıkları söylentisi de dikkat çekmesinin sebeplerinden biri.

Johnny Depp davasında yeni bir aşk mı doğuyor?

Dünyanın her bir yanından takip edilen Amber Heard ve Johnny Depp davasının asıl yıldızı belli oldu.  Johnny Depp’in avukatı Camille Vasquez, yalnızca duruşma sırasındaki başarısıyla değil aynı zamanda Depp’e karşı olan samimi davranışlarıyla da Johnny Depp hayranlarını etkilemiş gibi gözüküyor. Özellikle Amber Heard’ün çapraz sorgusu sırasında sergilediği tavır ve Amber Heard’ü köşeye sıkıştırmasıyla sosyal medyada beğeni toplayan avukat, bir yandan da Johnny Depp’in partneri olarak yakıştırılan bir isim haline geldi.

Vasquez’in, Johnny Depp ile bir ilişki içerisinde olup olmadığı sorulduğunda sadece gülümsemesi ve yorumsuz kalması da söylentileri artırdı.

37 yaşında olan Camille Vasquez,  sosyal medyada büyük bir hayran kitlesi edindi. Vasquez’e olan bu ilgi, Amber Heard’ü çapraz sorguya çektikten sonra arttı. Vasquez Heard’e, 7 milyon dolarlık boşanma anlaşmasının tamamını daha önce bağışladığını iddia etmesine rağmen hayır kurumlarına bağışlamadığını itiraf ettirdi.

Vasquez’in sorduğu sorular ve Amber Heard’ün bu sorulara cevap veremeyişi sosyal medyada Johnny Depp savunucularının yeniden artmasını ve hatta Vasquez’in de parlamasını sağladı. Bir hayran, “Hâlâ bir Johnny Depp hayranıyım, ancak şimdi ayrıca sıkı bir Camille Vasquez hayranıyım” dedi. TikTok’ta #CamilleVasquez hashtag’li videolar 454 milyon kez görüntülendi.

Vasquez’in duruşmada Depp’e yakın oturduğu, onunla konuşurken elini tuttuğu videoları sosyal medyada büyük ilgi görüyor ve aşk iddialarını alevlendiriyor.

(Kaynak:AllMagazine)

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X