Karacabey’de Hıdırellez coşkusuyla kutlandı

Karacabey’de, Hıdırellez etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen halk konserinde Karacabeylilerle buluşan Kobra Murat, adeta gönülleri fethetti. Gerçekleşen etkinlikte alanı dolduran vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşatırken, birbirinden güzel roman havalarıyla eğlence dorukta yaşandı.

Karacabey’de Hıdırellez coşkusuyla kutlandı

Etkinliğe; Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Karacabey Roman Kültürünü Yaşatma ve Eğitim Derneği Başkanı Erkan Bağlamacı, Karacabey Ticaret Borsası Başkanı Murad Bertan ve Gemlik Ticaret Borsası Başkanı Özden Çakır katıldı.

KARŞILIKLI MANİLER İZLEYENLERİ EĞLENDİRDİ

Sahneye birbirinden eğlenceli manileri ile çıkan Kobra Murat’ın, Belediye Başkanı Ali Özkan ve Karacabey’e güzellemeler yapmasının ardından sahneye çıkan Başkan Özkan da kendisine mani ile yanıt vererek, izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Özkan sahnede yaptığı konuşmada, “Karacabey Belediyesi olarak, Hıdırellez etkinlikleri çerçevesinde bir faaliyet yapmak istedik. En çok Kobra Murat talebi gelince, biz de değerli sanatçımızı davet ettik, sizlerle buluşturduk. Öncelikle ‘güzellikler şehri’ Karacabey’imize teşriflerinden dolayı değerli sanatçımız ve ekibine teşekkür ediyoruz. Bu zamana dek olduğu gibi bundan sonra da sizler isteyeceksiniz, bizler de sizin isteklerinizi yerine getireceğiz. Çok güzel bir gecede, güzel bir eğlence diliyorum” dedi.

DESTEKLERİ İÇİN ÖZKAN’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

Öte yandan, Karacabey Roman Kültürünü Yaşatma ve Eğitim Derneği Başkanı Erkan Bağlamacı da hem Roman mahallesine hem de dernek faaliyetlerine katkılarından dolayı Başkan Ali Özkan’a sahnede plaket takdim etti.

Kobra Murat’ın daveti üzerine sahneye yeniden çıkan Belediye Başkanı Ali Özkan, Gemlik TB Başkanı Özden Çakır ve Karacabey Ticaret Borsası Başkanı Murat Bertan, sahnede oyun havasında oynayınca renkli görüntüler de ortaya çıktı.

Karacabey Hıdırellez eğlencesi, gece yarısına dek sürdü.

 

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X