Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer doğum kilolarını verdi!

akışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile modacı eşi Başak Dizer, Fransa’nın başkenti Paris’te 20 Şubat 2016’da dünyaevine girmişti. Mutlu evliliklerini bir bebekle taçlandıran çift, geçen nisan ayında ilk oğulları Kurt Efe’yi kucaklarına almıştı. Kurt Efe’yi kucağına alan Başak Dizer, doğum kilolarını verdi. 45 yaşındaki Dizer, eski formuna kavuştu. Fit haliyle görüntülenen Dizer, övgüleri topladı.

Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer doğum kilolarını verdi!

6 yıl önce nikah masasına oturan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile modacı Başak Dizer çifti, mutlu evliliklerini bir bebekle taçlandırmış ve 3 ay önce oğulları Kurt Efe’yi kucaklarına almıştı.

Doğumdan kısa süre sonra oğulları için Filipinli bir bakıcı tutan ünlü çift, İngilizce bilen bakıcıya 1.400 dolar yani yaklaşık 25 bin TL maaş vermeye başlamıştı.

HEMŞİREYE 20 BİN TL MAAŞ

Dadının ayrıca vize, sigorta ve yılda bir defa Filipinler’e gidiş/dönüş uçak masrafı da Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi tarafından karşılanıyordu.

Başak Dizer, şimdi de Türk bir bebek hemşiresiyle anlaşmıştı. Ünlü çift, bebekleri için anlaştıkları Türk hemşireye de dedikodulara göre 20 bin TL maaş ödüyor.

Habere göre böylece çift, her ay bebekleri için 45 bin TL’yi gözden çıkartıyor.

Kurt Efe’nin annesi Başak Dizer, doğum kilolarını verdi.

45 yaşındaki taze anne Başak Dizer, eski formuna kavuştu.

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X