Müge Anlı evleniyor

Ünlü programcı Müge Anlı, bugün canlı yayınında evleneceğini duyurdu. Anlı Şinasi Yüzbaşıoğlu ile dünya evine gireceğini açıkladı. Peki Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir?

Müge Anlı evleniyor

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Müge Anlı, bu kez özel hayatına dair bir haber verdi. Anlı yeni sezonda evleneceğini duyurdu. Peki, Müge Anlı’nın müstakbel eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir?

“SİZLERİ ÇOK MUTLU EDECEĞİNE İNANDIĞI HABER…”

Müge Anlı, “Sizleri de çok mutlu edeceğine inandığım haberi ilk ağızdan vermeye karar verdim. Evlenmeye karar verdim. Herkes evleniyor, çok abartmaya gerek yok. Ama mutlu olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istiyorum. Müstakbel damadınızın ismini de açıklayayım. Müstakbel damadınızın ismi Şinasi Yüzbaşıoğlu” dedi.

ŞİNASİ YÜZBAŞIOĞLU KİMDİR?

Şinasi Yüzbaşıoğlu’nu Müge Anlı devlet memuru olarak açıkladı. “Çok da saygı değer mesleği var” diyerek duyurdu. Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun İstanbul Asayiş Şube Müdürü olduğu biliniyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X