Oğlunun çocuğunu doğurdu! Doğum sonrası sözleri şaşkınlık yarattı

Geçtiğimiz günlerde ABD’de bir anne oğlunun çocuğunu doğurdu. Dünya basınının da yakından ilgilendiği olayla ilgili yeni gelişmeler yaşandı.

Oğlunun çocuğunu doğurdu! Doğum sonrası sözleri şaşkınlık yarattı

56 yaşındaki Nancy Hauck gelini Cambria Hauck’un, sonuncusu eylül ayında olmak üzere art arda iki kez ikiz bebekler dünyaya getirdi. Dünya basınının da yakından ilgilendiği olayla ilgili yeni gelişmeler yaşandı.

56 yaşındaki Nancy Hauck gelini Cambria Hauck’un, sonuncusu eylül ayında olmak üzere art arda iki kez ikiz bebekler dünyaya getirmesinin ardından başka bir hamileliği taşıyamayacağının anlaşılmasıyla oğlu Jeff’in bebeğine taşıyıcı annelik yapmayı kabul etti.

Tıbbi değerlendirmelerin ardından doktorlar, Nancy’nin yaşına rağmen “iyi bir aday” olduğuna karar verdi. Embriyo transferinin ardından hamile kaldı ve 2 Kasım’da Hanna’yı dünyaya getirdi. Nancy, dokuz saat boyunca doğum sancısı çektiğini söyledi. Hanna doğduğunda 3 kilo 12 gram ağırlığında ve yaklaşık 50 santim uzunluğundaydı. Hannah’nın annesi Cambria Hauck, cuma günü Instagram’da, “O burada ve kalbim patlayabilir. O, her yönüyle mükemmel” notuyla, kayınvalidesi Nancy Hauck’un doğum sonrası çekilmiş bir videosunu paylaştı.

DOĞUM SONRASI SÖZLERİ ŞAŞKINLIKLA KARŞILANDI

Ancak Nancy Hauck’un doğum sonrası yaptığı açıklamalar büyük dikkat çekti. 56 yaşındaki kadın, doğumdan hemen sonra bebeğin kendisinden alınarak oğullarının evine götürülmesi nedeniyle üzgün olduğunu dile getirdi. Bebekle arasında duygusal bir bağ oluştuğunu söyleyen kadın, sözleri nedeniyle de eleştirildi. Konuyla ilgili, “Bunun böyle olacağı belli değil miydi?” yorumu yapıldı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X