Öyle Bir Geçer Zaman Ki’nin küçük Osman’ı büyüdü: Son halini görenler yorum yağdırdı

Bir zamanlar tüm Türkiye’nin severek izlediği Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin küçük Osman’ı Emir Berke Zincidi’nin son halini görenler fotoğrafa yorum yağdırdı.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki’nin küçük Osman’ı büyüdü: Son halini görenler yorum yağdırdı

Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Aras Bulut İynemli gibi isimlerin yer aldığı Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Küçük Osman karakterine hayat veren Emir Berke Zincidi hem küçüklük halini hem de son halini paylaştı. Öyle Bir Geçer Zaman Ki’nin Osman’ına yorum yağdı.

2010-2013 yılları arasında yayımlanan drama türündeki Türk televizyon dizisi Öyle Bir Geçer Zaman Ki bir döneme damga vurdu. Dizide hayat verdiği Osman rolü ile tanınan ve sevimliliği ile gönülleri kazanan Emir Berke Zincidi’nin dizideki ağlamaları o dönem çok gündeme gelmişti.

‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisinde canlandırdığı Osman karakteriyle yıldızı parlayan Emir Berke Zincidi son halini ve küçüklük pozlarını paylaştı.

İşte o fotoğraflar…

Emir Berke Zincidi’nin son halini görenler “Yakışıklı olmuşsun”, “Küçükken çok tatlı bir çocuktun, şimdi ise yakışıklı ve karizmatik bir delikanlı oldu” yorumlarında bulundu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X