Ronaldo kararını değiştirdi: 243 milyon Euro’yu kabul etti

Manchester United’dan ayrılmaya kararlı olan Cristiano Ronaldo’ya Suudi Arabistan’dan yıllık 243 milyon Euro’luk transfer teklifi geldi. Bu teklifi ilk başta reddeden yıldız futbolcu Ronaldo’nun Avrupa kulüpleri hamlesi başarısız olunca yönünü tekrar Suudi Arabistan’a çevirdi.

Ronaldo kararını değiştirdi: 243 milyon Euro’yu kabul etti

Suudi Arabistan‘dan 243 milyon Euro’luk transfer teklifi aldığı iddia edilen Ronaldo’nun bu teklifi elinin tersiyle ittiği ifade edilmişti. Fakat gelen son haberler tam tersi yönünde.

243 MİLYON EURO TEKLİF

Ronaldo için Al-Hilal ve Al-Nassr’ın şartları zorladığı iddia edilmişti. Suudi Arabistan’dan yıllık 243 milyon Euro gibi bir ücret kazanacağı teklifi düşünmeye başlayan Ronaldo’nun devre arasında Arabistan’a gitmesine kesin gözüyle bakılıyor denilmişti.

Ronaldo’nun Arabistan’dan gelen teklifi elinin tersiyle ettiği aktarılmış ve kariyerine Avrupa’da devam edeceği iddia edilmişti. Ronaldo kararını değiştirdi.

PARAYI KABUL ETME KARARI ALDI

Ronaldo, Avrupa’nın dev kulüpleriyle yaptığı ön görüşmede sonuç alamadı. Bu olayın ardından Suudi Arabistan’dan gelen teklifi kabul etme kararı aldı.

Ronaldo’nun devre arasında transfer olmasına artık kesin gözüyle bakılıyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X