Usta oyuncu ateş püskürdü: “Kaş çatmayla oyuncu olunmuyor, gitsin ders alsın”

Türk sinemasının usta oyuncusu Serdar Gökhan bir televizyon kanalında canlı yayına bağlanıp ateş püskürdü. Burak Özçivit için “İki kaş çatmayla oyuncu olunmuyor, gitsin ders alsın” dedi.

Usta oyuncu ateş püskürdü: “Kaş çatmayla oyuncu olunmuyor, gitsin ders alsın”

Özbekistan’da Taşkent Film Festivali’ne katılan usta oyuncu Serdar Gökhan, kendisiyle aynı sahneye çıkmadığını iddia eden Nurgül Yeşilçay ve Burak Özçivit’e çok kızdı. Özellikle Özçivit’in kulisten bağırdığını söyleyip “Bizimle aynı sahneye çıkmak istemedi” dedi. Gökhan, yakışıklı oyuncu Burak Özçvit’e resmen ateş püskürdü.

“BURAK ÖZÇİVİT’İN KULAĞIMIN KILI KADAR DEĞERİ YOK”

TV8 ekranlarında yayınlanan 2. sayfa programına bağlanan Serdar Gökhan olayın perde arkasını anlattı. Gökhan, “12 oyuncu sahneye oturduk, programın devam etmesini bekledik. İki boş sandalyeye o iki arkadaşım oturması lazım. Kulisten duyduğum seslere kadar “Ben gelmem, ben çıkmam” diye bağrışmalar duydum.” ifadelerinde bulundu. Burak Özçivit’e çok kızan Serdar Gökhan “Ben onu kıskanıyormuşum, kulağımın kılı kadar benim üzerimde bir etkisi yok” dedi.

“KAŞ ÇATMAYLA OYUNCU OLUNMUYOR”

Burak Özçivit’e ateş püsküren Serdar Gökhan, “İki tane kaş çatmayla oyunculuk olmuyor. Önce oyunculuk öğrensin” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X