Yıldız oyuncu hayatını kaybetti!

CW dizisi “Supernatural”da Meg Masters karakterini canlandıran oyuncu Nicki Aycox, 47 yaşında hayatını kaybetti. Vefat haberini eşinin kardeşi Susan Raab Ceklosky, Facebook’tan duyurdu.

Yıldız oyuncu hayatını kaybetti!

“Supernatural”da Meg Masters karakteri ile tanınan oyuncu Nicki Aycox, 47 yaşında vefat etti.

Yıldız oyuncu Nicki Aycox’un cuma günü vefat ettiği haberini eşinin kardeşi Susan Raab Ceklosky, Facebook’ta yaptığı, “Güzel, akıllı, katı, inanılmaz yetenekli ve sevgi dolu görümcem dün vefat etti, yanında erkek kardeşim Matt Raab vardı. Nicki ve Matt’in Kaliforniya’da birlikte harika bir yaşamları vardı. Kesinlikle savaşçı bir kişiliğe sahipti ve onu tanıyan herkes çok severdi” paylaşımıyla duyurdu. Geçtiğimiz sene lösemi teşhisi konulan oyuncunun tam ölüm sebebi henüz belirtilmedi.

Oyuncunun ölümünü öğrenen Supernatural’ın yaratıcısı Eric Kripke de sosyal medyada bir paylaşım yaparak, “İlk Meg Masters’ımız olan Nicki Aycox’un vefat ettiğini duymak çok üzücü. Çok gençti. Replikleri bal ve zehir gibi aktarırdı” diyerek oyuncuyu iyi bir şekilde andı.

Oyuncu daha önce Cold Case, LAX, Ed, Law & Order, Las Vegas, Dark Blue, USA High, Dark Angel, Ally McBeal, The X-Files, Boy Meets World, Providence gibi pek çok dizide rol almıştı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X